Yra kaip yra

Pokalbių laida „Yra kaip yra“ pradeda jau trečiąjį sezoną bei po vasaros grįžta su dar daugiau įdomių temų!

Kaip ir praeitą sezoną, taip ir šį laidose bus nagrinėjamos pačios įvairiausios temos – emigracija, grožis, socialinės visuomenės problemos, sveikata, maisto kokybė bei daugelis kitų.

Laidos rengėjai sako, kad tris kartus per savaitę rodomoje laidoje LNK žiūrovai ne tik išgirs kitų žmonių istorijas, bet ir sužinos daug naudingos informacijos, o ypač daug žiūrovų dėmesio sulaukusios praėjusio sezono temos vėl grįš į eterį su naujais pašnekovais.

Viena jų – vaikų paėmimas iš užsienyje gyvenančių emigrantų. Kodėl, kai kurios Norvegijoje gyvenančios mamos atsisako viešinti įvykius, kurie sekė po to, kai jos žiniasklaidai papasakojo savo istorijas apie paimtus vaikus? Kodėl joms talkinusi teisininkė staiga nusprendė „nusišalinti“ ir daugiau nebendradarbiauti su minėtomis šeimomis? Ar gali būti, kad jos sulaukė grasinimų? Jei taip – kas tie grasintojai?

Šį sezoną „Yra kaip yra“ studijoje svečiuosis ir kviestiniai svečiai iš užsienio. Vienoje pirmųjų „Yra kaip yra“ sezono laidų žiūrovai išvys buvusio farmacininko, Johno Virapeno partnerio (medicinos žurnalistas, kuris dirbo kartu su neseniai anapilin iškeliavusiu J.Virapenu) interviu apie farmacijos kompanijas ir vaistų gydomąsias savybes.

Laida „Yra kaip yra“ visuomenei aktualias problemas pažvelgs iš įvairių pusių, nevengiant ir „nepatogių“ klausimų – ši misija ir šiemet ir vėl atitenka Giedriui Drukteiniui ir gražuolei Gintarei Gurevičiūtei.

Laida „Yra kaip yra“ startuoja rugpjūčio 31 dieną ir bus rodoma tris kartus per savaitę. 17.05, per LNK.