TOP 10

TV3 kanalu transliuota TOP – 10 laida. Šios laidos žiūrovams kiekvieną savaitę buvo pristatoma savaitės nominacija – dešimt šalies topų, o vėliau renkamas dešimtukas. “TOP 10” laidos metu buvo renkami, ne tik tradiciniai “didvyriai ar šaliai nusipelnę” žmonės, taip pat buvo pristatomi ir seksualumo, beprotiškumo įsikūnijimai ir kiti šokiruojantys bei “vežantys” personažai ar įvykiai.

Kiekvienos laidos metu buvo pristatoma po 10 video siužetų apie kiekvieną iš kandidatų, pretenduojančių tapti savaitės “TOP 10” nugalėtoju.

Kiekvieną pirmadienio vakarą interneto portale “Delfi” būdavo skelbiamas 10 – tukas. Portalo lankytojai visą savaitę balsuodavo už labiausiai jų nuomone vertą 10 – tuko nominaciją. Tokiu būdu jau savaitės pabaigoje 10 – tukas būdavo suskirstytas pagal interneto portalo “Delfi” lankytojų| reitingą (daugiausiai lankytojų balsų sulaukusi nominacija užimdavo pirmą vietą, kitos išsirikiuodavo pagal balsus). Kiek balsų surinko nominacijos ir kas nugalėjo būdavo paskelbiama tik televizijos laidoje.

Laidos herojus – pretendentus į aukščiausią TOP 10 vietą pristatinėjo laidos vedėja Agnė Jagelavičiūtė.