Požiūris

Šešis sezonus „Be tabu ir Ko” rengė istorinės publicistikos laidą „Požiūris“. Laidoje žiūrovams buvo pateikiami pasakojimai apie žmones, kurie vardan savo tikslo ir iškovotos vietos visuomenėje paaukojo pačias brangiausias vertybes. Laidos metu buvo susitikinėjama su paprastais žmonėmis bei rodomos jų paprastos istorijos ir savitas požiūris į gyvenimą.

“Požiūris” nušvietė istorinius įvykius, kuriuos iki šiol gaubia mįslė. Laida nepretendvo į visažinio arbitro vaidmenį, tačiau pateikdama naujus faktus, sulyginimus, liudininkų (amžininkų) atsiminimus, dokumentus, filmuotos medžiagos archyvus atskleidė naujas įvykio aplinkybes ir detales, kurios galėjo įtakoti svarbius visuomenės pokyčius.

Laidoje buvo pateiktos ne mažiau įdomios temos iš paprastų žmonių gyvenimo – nuotaikingi pasakojimai apie keistus žmonių likimo klystkelius ir džiaugsmus. Daug dėmesio skirta nepaprastiems herojų sugebėjimus, meilei laukiniams gyvūnams, netradiciniams amatams, keisčiausioms kolekcijoms, kaimų ir miestelių šviesuoliams ir neeilinėms asmenybėms.

Laidos vedėjas Saulius Bartkus, vykdantysis prodiuseris ir žurnalistas Algis Kuzmickas. „Požiūrį“ taip pat kūrė Ingrida Daraškevičiūtė ir Gerimantas Statinis, Rima Pilukaitė, Rūta Skatikaitė, Raminta Barauskaitė, Svajūnas Juška, Živilė Vaškytė.