Pirmas kartas

2008 metų vasarą Tango TV kanalu startavo vasariškas šou – „Pirmas kartas“!

Vasara – atostogų bei kelionių metas. Tačiau, deja, ne visi lietuvaičiai gali sau leisti ilsėtis Viduržemio jūros paplūdimiuose, gulėti palmių pavėsyje, ragauti egzotiškus patiekalus ir mėgautis svetimų kraštų svetingumu. Projektas „Pirmas kartas“ suteikė puikų šansą žmonėms, kuriems iki šiol neteko kirsti Lietuvos sienos, pakeliauti ir pamatyti svetimus kraštus.

Norinčių patirti poilsį tikrame užsienyje atsirado tūkstančiai, tačiau iš gausybės anketų buvo atrinkti tik aštuoni laimingieji. Vilma ir Vida – Lietuvos sieną kirto pirmosios, jos išvyko į saulėtąją Turkiją. Kelionėje pamažu atsiskleidė judviejų charaktėriai – Vida Vilmą ėmė erzinti, mat Vilma, kaip paaiškėjo kelionėje, tikėjosi aktyvesnės ir linksmesnės pakeleivės.

Po Turkijos sekė kita kelionė – į Kretą – fantastiško grožio Graikijos salą. Priešingai, nei dalyvės vykusios į Turkiją, sekso prekių parduotuvėje dirbanti Reda ir menininkė Sandra, kaip mat tapo neišskiriamomis draugėmis. Tik susitikusios oro uoste merginos kaip mat sukirto rankomis: kuri iš jų kelionėje „nukabins“ daugiau bernų?

Ieškoti nuotykių į saulėtąją Ispaniją leidosi ir ūkininkas Vygantas iš Marijampolės rajono, bei aktorinių sugebėjimų nestokojanti Dalija iš Jonavos. Tiesa, tas aktorinis pakeleivės talentas, Vygantą keletą kartų net išgąsdino…O kas neišsigąstų, matydamas „spektaklį“ kaip vandens atrakcionų parke Daliją ištinka „širdies priepuolis“…

Italija – tiesiog užbūrė mokytoją Arūną iš Simno, bei Ingridą – parduotuvės darbuotoją iš Kuršėnų miestelio. Šie du nuotykių ištroškę „veikėjai“ linksminosi kaip reikiant. Visos kelionės metu netilo juokas ir nedžiuvo Ingridos ašaros…Ne, neskriaudė jos Arūnas…Ingrida verkė iš juoko…