Pirmas kartas su žvaigžde

2009 metų vasarą LNK kanalu startavo realybės šou – “Pirmas kartas su žvaigžde“!

“Pirmas kartas su žvaigžde“– intriguojantis vasaros realybės šou, kuriame iki šiol niekada nekeliavę tautiečiai į pirmąją savo kelionę leidžiasi su ryškiausiomis šalies žvaigždėmis. Visos poros pirmą kartą susitinka ir susipažįsta Vilniaus oro uoste.

2010 metų vasario mėnesį į LNK eteryje sugrįžo realybės šou „Pirmas kartas su žvaigžde“. Žiūrovai jau turėję progos stebėti ne vienos žvaigždės nuotykius egzotiškuose kraštuose. Eugenijus Ostapenko Turkijoje degustavo svaigiuosius gėrimus, Egmontas Bžeskas mėgavosi seksualios blondinės kompanija, Radžis linksminosi su seksualios energijos nestokojančia Perla, Ruslanas Kirilkinas gvildeno seksualinių mažumų problemas. Šį kartą lagaminus kelionei ruošia kiti laimingieji. Jie savaitę laiko ilsėsis saulėtame Egipte. Į kelionę vyksta „žvaigždė“ ir eilinis mirtingasis. Abu keliautojai pirmą kartą vienas kitą išvys oro uoste. Kaip jiems seksis?

Dainininkė ir renginių vedėja Laima Tamulytė („Mama rock‘n‘roll“ ) oro uoste susitikusi su vairuotoju vardu Nerijus tiesiog apstulbo. Jis kaip du vandens lašai panašus į jos sužadėtinį!

Dainininkas Valdas Burnys oro uoste susitiko su parapsichologe – būrėja Dalyte iš Jonavos. Ši moteris tiesiog spinduliuoja energija. Kelionėje Valdas patyrė neišdildomų įspūdžių, mat kaip paaiškėjo, Dalytės kelionės tikslas buvo „įvaryti žvaigždei šoką“.

Šokėja Kristina Navickaitė oro uoste susitiko su dailininku Gytautu Balkevičiumi. Vaikinas „prie meno“, nepaprastai domisi politika. Galite įsivaizduoti kaip jautėsi Tina, kuri ištisai klausėsi politinių – meninių Gytauto postringavimų…

Kauno rajono tarybos narė Liveta Kazlauskienė oro uoste išvydo simpatišką jaunuolį…Vaikinas – striptizo šokėjas, tačiau prisipažinti apie savo profesiją Livetai Kazlauskienei jam buvo nepaprastai baisu, mat bijojo žvaigždės reakcijos. Maža to, Livetai šis jaunuolis iš ties patiko… Jaunas, simpatiškas, kultūringas….