Operacija LNK ir kitos aistros

2012 metų naująjį sezoną LNK atidarė su ilgai laukto vaidybinio muzikinio filmo „Operacija LNK ir kitos aistros“ premjera. Tai – daugiau nei du mėnesius filmuotas prodiuserių kompanijos „Be tabu“ ir KO kūrinys, kurio pirmosios scenos pradėtos filmuoti 2012 metų birželį.

Iš viso LNK sezono pristatymo filme nusifilmavo rekordinis skaičius – net 90 LNK laidų vedėjų, dainininkų, muzikantų ir šokėjų.

Bendrovės „Be Tabu“ ir KO vadovas Saulius Bartkus apie šį projektą sakė: „Tai pirmas tokios didelės apimties mūsų darbas, nieko panašaus Lietuvos televizijoje dar nėra buvę“.

Be vaidybinių scenų, žiūrovai išvydo ir išgirdo net 18 dainų ir vaizdo klipų, kurie buvo specialiai nufilmuoti šiam LNK projektui. Filme pasirodė didžiausios, seksualiausios, mylimiausios scenos žvaigždės – nuo „Naujųjų pupyčių“ iki „Pusbrolių Aliukų ir sesutės“ vokalistės Silvijos Kairienės.

Filme dainavo „Pop ladies“, Natalija Bunkė, „Pinup Girls“, „Studentės“, Paulius, Radži, „Sare Roma“, Vytautas Šiškauskas, „69 danguje“, Evelina Anusaukaitė. Vaizdo klipai buvo filmuojami nuo sostinės iki pajūrio, nuo žalių lankų iki dangoraižių stogų, nuo ryto iki  nakties.  „Išjunk šviesą“ klipas buvo nufilmuotas pievose su avinų banda, „Naujųjų pupyčių“ – baseline, kur merginos demonstravo savo nuostabias figūras.

Pagrindiniai vaidmenys teko Vyteniui Pauliukaičiui, Donatui Katkui, Žygimantui Stakėnui ir Ramūnui Šimukauskui.

Filmas prasideda, kai politiku siekiantis tapti turtuolis pasamdo tris “torpedas” užgrobti LNK televiziją ir prieš rinkimus gauti daug eterio. Trijulė patiria neįtikėtinų nuotykių – eterio ieško vaistinėje pas farmacininkus Ugnę Skonsmanaitę ir Tomą Ališauską, pagrobia žinių vedėjus, o šefo kasetę su rinkimine kalba parduoda milijonieriui Sauliui Poškai, kuris ieško meilės LNK laidoje „Būk mano meile“.

Filme „Operacija LNK ir kitos aistros“ nusifilmavo net šuo iš populiaraus LNK serialo „Namai, kur širdis“. Čia jis suvaidino Radži šunį, kuris, samdomų torpedų galva, turėjo turėti auksinius dantis. Filme netrūko ir kitų netikėtų scenų: Poška pas būrėją pirko ryklio zodiako ženklą, Radži vaidino vestuvinių suknelių salono direktorių, o Žygimantas Stakėnas remontavo „Karamelinių naujienų“ vedėjų kabrioletą ir ras generatoriaus dirželio įsuktą lūpdažį.

Filme buvo pristatytos visos naujojo sezono LNK laidos – naujos ir laiko patikrintos, nauji ir gerai pažįstami televizijos veidai.