LT aistra

Aistros kupinos istorijos, kurios šokiravo, pribloškė ir apstulbino. Įvykiai, kuriuose nežemišką, rodos tik literatūros kūriniuose sutinkamą, meilę keičia išdavystės, smurtas, teismai ir žinoma aistra „kitam“ ar „kitai“.

Užsienyje – prostitutė, O Lietuvoje – garbinga verslininkė. Kaip gyvena moteris, į gimtąją Lietuvą parsiviliojusi 30 metų vyresnį užsienietį? Kas jį taip užbūrė: grožis, protas, o gal… seksas?

Kaip vyras jautėsi, kai išblėso aistra ir jis…. prarado visus savo turtus? Ar gali būti, kad likęs plikas basas atokiame Lietuvos kaime jis sutiko dar vieną gyvenimo meilę?

Išskirtinė moteris, 24 metus išlaikiusios savo vyrą alfonsą, išpažintis. Jis ją engė, mušė, turėjo begalę meilužių ir savo žmonos neišleisdavo net pas gimines, nes bijojo, kad ji pasipasakos apie išnaudojimą. Žmona jam buvo tik sekso paslaugų teikėja ir pinigų darymo mašina. Tačiau galiausiai toks gyvenimas baigėsi tragedija…

Kaip gyvena šeima, kurioje vyras 40 ar netgi 50 metų vyresnis? Kuo tokie vyrai apsuka moterų galvas: turtais, protu o gal sugebėjimais lovoje? Kaip moterį glamonėja tas, kuris neturi rankų?

Kuris Lietuvos svajonių jaunikis gyvena su 10 metų vyresne, tris vaikus turinčia moterimi ir džiaugiasi suradęs savo laimę?

Išskirtinis pasakojimas iš Italijos. Ar tiesa, kad ten gyvenančios įspūdingo grožio lietuvaitės yra pelniusios ypatingą buvusio Italijos premjero ir turtuolio Silvio Berlusconi palankumą ir kaip joms tai pavyko?

Bendrovės „Be Tabu“ ir KO laidoje „LT Aistra“ – neįtikėtinos, niekada negirdėtos istorijos bei žmonės su išskirtinėmis istorijomis.