Meilės trikampis nuo 2004

2004 metų vasarą TV3 startavo pirmasis 40 dalių kasdieninis realybės šou „Meilės trikampis“, kuris buvo kuriamas pagal licencinį „Alternative Love“ projektą. Šis projektas, visiems norintiems paįvairinti savo gyvenimą, suteikė galimybę susipažinti su naujais žmonėmis, romantiškai praleisti laiką bei mėgautis vasara.

Į jaukų „Meilės trikampio“ namelį ryte atvyksta trys jaunuoliai – dvi merginos ir vienas vaikinas arba du vaikinai ir viena mergina. Susipažinę prie svetainės stalo, jie išvyksta į netikėtumų ir ekstremalių įspūdžių kelionę. Realybės šou dalyviai kartu praleidžia visą dieną, tačiau vakare, sugrįžus į namelį vienas iš jų nusprendžia, kas šiame realybės šou nebereikalingas. Dvyliktą valandą namelyje likusi pora nusprendžia kaip elgtis – kartu palikti žaidimą ir pratęsti draugystę realiame gyvenime ar likti žaidime ir laukti kitos dienos, kuomet pasirodys naujas dalyvis. Kas jis – vaikinas ar mergina paaiškėja tik ryte.

„Meilės trikampis – 1” metu susidarė septynios poros:

Indrė ir Danas, Rasa ir Laimonas, Elvyra ir Linas, Rasa ir Tomas, Audronė ir Egidijus, Agnė ir Andrius, Alina ir Paulius.

2005 metų vasarą „Be tabu ir Ko” sukūrė realybės šou „Meilės trikampis - 2“. Šį kartą TV3 užsakymu buvo sukurta 50 kasdieninio pažinčių žaidimo dalių. „Meilės trikampis - 2” nuo savo pirmtako skyrėsi trukme. Laida tapo dvigubai ilgesnė – vietoje pusvalandžio realybės šou gerbėjai meilės ir pažinčių istorijomis galėjo džiaugtis ištisą valandą.

“Meilės trikampis – 2” metu susidarė devynios poros:

Dovilė ir Tumas, Erika ir Erikas, Inga ir Vytenis, Renata ir Laurynas, Vaida ir Marius, Marija ir Viktoras, Lina ir Jurijus, Vaida ir Herbertas, Rita ir Tomas.

2006 metų vasarą „Be tabu ir Ko” sukūrė realybės šou „Meilės trikampis - 3“, TV3 užsakymu buvo sukurtos 45 kasdieninio pažinčių žaidimo dalys.

„Meilės trikampis – 3” metu susidarė šešios poros:

Giedrė ir Nerijus, Jolanta ir Laimutis, Jelena ir Justas, Jurgita ir Juozas, Egita ir Mindaugas, Indra ir Mindaugas.

2007 metų vasarą startavo realybės šou „Meilės trikampis - 4“. Šį kartą Tango TV užsakymu buvo sukurta 40 kasdieninio pažinčių žaidimo dalių.

„Meilės trikampis – 4” metu susidarė šešios poros:

Jurgita ir Antanas, Kristina ir Linas, Vaida ir Aurelijus, Erika ir Justas, Aušra ir Giedrius, Giedrė ir Valerijus.

2008 metų vasarą toliau buvo kuriamas vasaros realybės šou „Meilės trikampis - 5“, kurio metu susidarė šešios poros:

Alina ir Deividas, Viktorija ir Tomas, Deimante ir Kęstas, Lina ir Dovydas, Monika ir Osvaldas, Vaida ir Romas.

2009 metų vasaros sezoną į TV3 kanalą sugrįžo vasaros realybės šou „Meilės trikampis – 6. Jau šeštąjį kartą populiarusis „Meilės trikampis“ ir karšta, nuotykių kupina vasara suvedė naujų pažinčių ieškotojus.  Vieni realybės šou dalyvavo tam, kad susirastų antrąją pusę, kiti – norėdami praplėsti pažįstamų ratą, treti – tiesiog gerai praleisti laiką. Vienų ar kitų tikslų vedini jaunuoliai ne tik dalyvavo įvairiose pramogose bei priėmė jiems mestus iššūkius, bet ir kaip visada smagiai leido vasarą ieškodami to, kas širdį šildytų visus metus.
2009 metų vasaros realybės šou „Meilės trikampis - 5“ metu susidarė keturios poros:

Giedrė ir Valdas, Edita ir Žilvinas, Jolanta ir Deividas, Jurgita ir Rokas.

NUOTRAUKOS