Kakadu nuo 2008

LNK eteryje rodomas vienas populiariausių “Be tabu“ ir Ko projektų info šou – “Kakadu “. Ši laida LNK žiūrovams keturis kartus per savaitę patiekia pačias šviežiausias naujienas iš Lietuvos, artimojo bei tolimojo užsienio. Laidos žiūrovai pirmieji sužino apie šalies garsenybių tuoktuves, skyrybas, krikštynas, pokylius ir vakarėlius.

Didžiulis dėmesys “Kakadu” laidoje skiriamas nūdienos aktualijoms ir skandalams, lieka nepamiršti ir politikai bei kiti garsūs visuomenės veikėjai. “Kakadu” dėmesio jau susilaukė skandalingiausi Lietuvos politikai bei visuomenės veikėjai tarnybos tautai metu miklinantys burnelę ir kilnojantys prie jos taurelę. Po naujųjų seimo rinkimų į valdžios vežimą patekę taip vadinami politiniai “klounai” stebimi dar akyliau ir apie jų akibrokštus savo žiūrovai informuojami nedelsiant.

Pirmąjį sezoną infošou “Kakadu” vedė Tomas Ališauskas ir Berneen Čereška. Kone kiekvieną dieną „Kakadu“ žiūrovai galėjo stebėti, kaip tobulėja Berneen lietuvių kalbos gebėjimai ir kaip ji išmoksta vis daugiau populiarių lietuviškų dainų ir susilaukia vis daugiau palankių gerbėjų vertinimų.

2009 m. sezone į Katarą išvykstančią Berneen prie „Kakadu“ vairo keičia Ugnė Skonsmanaitė.

NUOTRAUKOS