Dzin 2007 - 2009 metai

Humoro laida „Dzin“ pradėta rodyti 2007 m. vasario mėnesį. Per du šios laidos gyvavimo metus buvo visko. Šiek tiek keitėsi ir pati laidos struktūra, o taip pat laikui bėgant keitėsi ir aktoriai. Pradžioje laidoje vaidino Asta Baukutė, Laisvūnas Raudonis bei „Ambrozijos” komanda – Kęstutis Matelis, Violeta Mičiulienė, Jonas Buziliauskas, Giedrius Viduolis. Asta Baukutė (Kirpėja Felicija) ir Laisvūnas Raudonis (Taksistas Zenonas) laidoje sprendė šeimynines problemas, patekdavo į įvairias linksmas situacijas. „Ambrozijos“ kolektyvas atlikdavo vaidybinius, humoristinius siužetus. Taip pat laidoje pasirodydavo įvairūs šou verslo atstovai kurie būdavo įtraukiami į linksmas situacijas.

Laikui bėgant vienus aktorius pakeitė kiti. 2009 metų sezone laidoje vaidino šie aktoriai: Vitalijus Cololo, Karolis Sakalauskas, Kristina Kazlauskaitė, Aušra Štukytė, Julius Žalakevičius, Raimundas Šilanskas, Violeta Mičiulienė ir ... blondinė.

Aktoriai ne tik vaidino, bet patys užsiimdavo kūrybine laidos veikla. Rašė scenarijus, kūrė naujas bei adaptuotas užsienio šalių vaidybines situacijas. Aktoriai stengėsi vaidinti įvairias juokingas, gyvenimiškas situacijas norėdami įtikti įvairaus amžiaus bei skonio žiūrovams. Todėl ši laida buvo visų pamėgta ir kaskart labai laukiama.

NUOTRAUKOS

Aušra Štukytė ir Karolis Sakalauskas Kaimietis ir verslininkas Kankintojai Kaubojai Mafijozai Partizanai Darbuotojai Darbuotojai