Domus Galerija

Gyvenimo būdo ir stiliaus laida apie pasaulyje ir Lietuvoje žinomų, daug pasiekusių bei turtingų žmonių gyvenimo būdo stilių. Laidoje žiūrovai turėjo išskirtinę galimybę matyti pasaulinio garso įžymybių buitį, gyvenimo stilių, pačias žvaigždes, jų šeimos narius, ko iki tol nebuvo parodžiusi nei viena Lietuvos televizija.

 

Aistės Stonytės vedamoje laidoje „Domus galerija. Stilius” TV žiūrovai išvydo garsių pasaulyje ir Lietuvoje žmonių apartamentus, gyvenimo būdo istorijas, prabangą ir išskirtinius interviu, kuriuos lakstydama po pasaulį kurė pati laidos vedėja.

 

Pirmojoje laidoje buvo parodytas intriguojantis A. Stonytės interviu iš Niujorko su viena garsiausių pasaulio manekenių iš Lietuvos Svetlana Griaznova. Laidos žiūrovai taip pat galėjo išvysti intriguojančius interviu su ledo ritulininku D. Kasparaičiu, krepšininku A. Karnišovu, režisiere D. Ibelhauptaite, menininkais J. Meku ir A. Loganu, A. Vasiljevu, apsilankyti Stasio bei Audronės Brundzų bei krepšininko Š. Marčiulionio namuose Ispanijoje.