Be tabu

Įsikūrus bendrovei “Be tabu ir Ko”, gimė pirmasis informacinis šou projektas Lietuvoje – laida “Be tabu” (TV3).

 

1998 – 1999 m. laida buvo savaitinė ir ją vedė Ramunė Pečiulienė. Laida iš karto sulaukė didžiulio pasisekimo. Su lengva ironija, specifiniu humoru buvo pasakojama apie mūsų gyvenimo aktualijas, netradiciškai sprendžiamos socialinės problemos, parodomi įdomūs, originaliai į gyvenimą žvelgiantys žmonės. Nelikdavo nepastebėtos ir kandžiai nepašieptos politikų klaidos, jų piktnaudžiavimo valdžia faktai.

 

Nuošalyje neliko ir eiliniai žmonės, kurie nuolat skambindavo laidos rengėjams su prašymais „atstatyti teisybę”, išspręsti jų ginčus su nedorais kaimynais ar valdžios institucijomis.

 

1999 metais „Ad rem” konkurse “Be tabu” buvo pripažinta geriausia informacine šou laida, o Ramunė Kurienė – geriausia televizijos laidų vedėja.

 

1999 metais laida tapo kasdienine – buvo transliuojama kiekvieną darbo dieną. Ramunės Pečiulienės partneriu tapo Algis Ramanauskas Greitai. Šis vedėjų duetas tapo neatsiejama TV3 įvaizdžio dalimi. Laida sulaukė didžiulio žiūrovų susidomėjimo ir nuolat užimdavo pirmaujančias pozicijas televizijų reitingų lentelėse.